Centrum Informacji Turystycznej - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej mieści się na Skwerze Niepodległości. Zostało otworzone we wrześniu 2011 r. Udzielamy w nim informacji o atrakcjach miasta i regionu, doradzamy, jak ciekawie spędzić w naszym mieście czas wolny. Dysponujemy wydawnictwami prezentującymi poszczególne dziedziny życia naszego miasta, a także bogatą ofertą wydawniczą Krainy Lessowych Wąwozów promującą walory turystyczne i rekreacyjne okolic Puław, dostępną także w językach: rosyjskim, niemieckim i angielskim.

Polub nas na Facebooku!Centrum Informacji Turystycznej, fot. Mariusz Karolak Centrum Informacji Turystycznej, fot. Mariusz Karolak Centrum Informacji Turystycznej, fot. Mariusz Karolak Centrum Informacji Turystycznej/ fot. POK "Dom Chemika

Wypożyczalnia kijów NORDIC WALKING

Od 5 stycznia 2014 ruszyła wypożyczalnia kijów Nordic Walking, która mieści się w Centrum Informacji Turystycznej w Puławach na Al. Królewskiej 4. Nordic Walking to świetny sposób na uprawianie turystyki aktywnej w każdym wieku i ciekawie spędzony czas. Kije można wypożyczać w godzinach pracy Centrum. Więcej informacji o pozytywnym wpływie spacerowania z Nordic Walking znajduje się załącznikach.


Nordic Walking-plakat
Regulamin wypożyczalni
Regulamin wypożyczalni
Cennik
Cennik
Informacje o Nordic Walking
Informacje o Nordic Walking

GODZINY OTWARCIA / OPEN:


W sezonie turystycznym, od maja do września, Centrum Informacji Turystycznej czynne jest siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 do 17:00, natomiast w sezonie od października do kwietnia placówka CIT będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 16:00.

  

Oddział CIT ulokowany jest w samym centrum miasta, na Skwerze Niepodległości przy Alei Królewskiej 4.

 

Nieczynne1 stycznia, Święto Trzech Króli, Wielka Sobota, Wielkanoc, Poniedziałek Wielkanocny, Boże Ciało, 1 listopada, 11 listopada, 24-26 grudnia.

                         


 

Kontakt:

tel. 81 458 67 40
tel. 601 315 091
e-mail: turystyka@domchemika.pl

Adres:
Centrum Informacji Turystycznej
Al. Królewska 4
24-100 Puławy

LOT Kraina Lessowych Wąwozów
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"